DLA INWESTORÓW

Trwające emisje akcji

Trwające emisje akcji

OFERTA PUBLICZNA AKCJI PURE BIOLOGICS S.A.

Pure Biologics jest firmą biofarmaceutyczną, specjalizującą się w pracach B+R w obszarze innowacyjnych leków biologicznych, terapii pozaustrojowych i diagnostyki, wykorzystując opracowane platformy technologiczne PureSelect2 i PureApta.

Spółka jest notowana na rynku regulowanym GPW od grudnia 2020 roku.

 

Zakończone emisje akcji

OFERTA PUBLICZNA AKCJI SCANWAY S.A.

Scanway jest polską spółką działającą w obszarze systemów wizyjnych i optoelektroniki. Tworzy rozwiązania na pograniczu optyki, elektroniki i oprogramowania. Działalność firmy jest podzielona na dwie gałęzi – przemysłową (Industry) i kosmiczną (Space).

W ramach działalności w przemyśle firma specjalizuje się w tworzeniu autorskich systemów wizyjnych do kontroli jakości. Rozwiązania firmy przyczyniają się do wprowadzenia filozofii Przemysłu 4.0. poprzez automatyzację i optymalizację procesu kontroli jakości w takich branżach jak: automotive, poligraficznej i opakowaniowej, spożywczej, medycznej itp. Systemy wizyjne Scanway pozwalają na kontrolę jakości wyrobów gotowych, surowców i procesu produkcyjnego.

Natomiast w ramach gałęzi kosmicznej firma oferuje ładunki optyczne dla pojazdów kosmicznych. Są to produkty dedykowane do obserwacji, obrazowania i analizy obrazu. Oferowane przez firmę teleskopy do obserwacji Ziemi charakteryzują się skalowalnością, modułowością i możliwością dopasowania wyników obrazowania do celów użytkownika. Drugim typem ładunku są systemy wizyjne pracujące w warunkach kosmicznych i badające stan infrastruktury orbitalnej oraz monitorujące procesy in-space serwisu i produkcji. 

OFERTA PUBLICZNA AKCJI DB ENERGY S.A.

DB Energy S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesu poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach przemysłowych – od identyfikacji inwestycji energooszczędnych (działalność doradcza i audytowa), poprzez ich projektowanie i wdrażanie, do ich finansowania (działalność inwestycyjna). Usługi świadczone przez Spółkę mają na celu realne zmniejszenie zużycia energii u klientów (energii elektrycznej, ciepła, chłodu, sprężonego powietrza i innych nośników energii). Działania Spółki prowadzą do znaczącej redukcji kosztów energii przy jednoczesnym utrzymaniu wskaźników produkcyjnych na niezmienionym poziomie, a także przy zachowaniu jakości i pewności zasilania.

OFERTA PUBLICZNA AKCJI CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Creotech Instruments to wiodący polski producent systemów i podzespołów satelitarnych oraz zaawansowanej elektroniki dedykowanej m.in. do systemów sterowania komputerami kwantowymi. Firma działa także w obszarze lotniczych systemów bezzałogowych, gdzie dostarcza urządzenia i oprogramowanie m.in. do nadzoru ruchu dronów.

OBECNIE TRWAJĄCE:

Oferta akcji WTT S.A.

Oferta akcji TenderHut S.A.

(wznowiona)

ZAWIESZONE:

Oferta akcji OZE-Biomar S.A.

(zawieszona)

ZAKOŃCZONE:

Oferta akcji Klabater S.A.

(zakończona)

Oferta akcji Advanced Graphene Products S.A

(zakończona)

Oferta akcji CreoTech Instruments SA

(zakończona)
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.