O NAS

O nas

Dom Maklerski Navigator to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Skupiamy się na pozyskiwaniu kapitału dla średnich i dużych firm na rynku kapitałowym.
Poprzez kompleksową ofertę usług w zakresie publicznych i prywatnych emisji akcji oraz obligacji, pozyskujemy kapitał od OFE, TFI, Asset Management, Towarzystw Ubezpieczeniowych, zamożnych inwestorów prywatnych oraz od inwestorów indywidualnych.
Nasz zespół przeprowadził ponad 35 transakcji na GPW (IPO, SPO, przejęcia odwrotne / fuzje) o łącznej wartości ponad 4 mld PLN oraz ponad 100 emisji obligacji o łącznej wartości przekraczającej 1,2 mld PLN.
DM Navigator jest również liderem funkcji agenta emisji dla obligacji korporacyjnych – rejestrujemy w KDPW najwięcej obligacji korporacyjnych z wszystkich domów maklerskich.

DM Navigator jest liderem rynku w zakresie usługi prowadzenia Rejestru Akcjonariuszy. Prowadzenie Rejestru powierzyło nam już ponad 3 000 spółek!

Co robimy?

Kompleksowo przeprowadzamy transakcje pozyskania kapitału poprzez emisję akcji lub obligacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu transakcyjnemu oraz bieżącej wiedzy w zakresie oczekiwań inwestorów, wskazujemy klientom optymalne warunki transakcji z punktu widzenia ich sytuacji finansowej i potrzeb kapitałowych.
Koordynujemy cały proces przygotowania i pozyskania kapitału, jak również w późniejszym etapie doradzamy spółkom w zakresie funkcjonowania na rynku publicznym (rynek regulowany GPW / NewConnect / Catalyst) – w celu budowania wartości firmy m.in. poprzez doradztwo corporate finance, transakcje M&A, dalsze pozyskiwanie finansowania, business consulting i wsparcie przy obowiązkach informacyjnych oraz relacjach inwestorskich.
Specjalizujemy się również w obszarze dematerializacji papierów wartościowych, a w szczególności akcji i obligacji korporacyjnych. Więcej niż co piąta niepubliczna spółka akcyjna lub emitent obligacji korporacyjnych korzysta z naszych usług w zakresie dematerializacji. Oznacza to, że DM Navigator jest zdecydowanym liderem w obszarze dematerializacji akcji i obligacji korporacyjnych.

Rodzaje usług świadczonych przez DM Navigator

DOŚWIADCZENIE

Finansowanie udziałowe

Finansowanie dłużne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy poznali Twoje potrzeby i mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania:
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.